Strona WWW

Zadzwoń do nas
tel. 61/639 0149

Aktualności

 • MINIGUARD - system tymczasowy
   Firma Bassco oferuje w naszych oddziałach w Poznaniu i Lublinie wynajem tymczasowych systemów barier stalowych MINIGUARD. Ze względu na wejście w życie rozporządzenia Ministra ( zmiany  w rozporządzeniach Ministra Infrastruktury nr 407,408 oraz 411 z kwietnia 2010r.) drogowe bariery ochronne a także bariery tymczasowe muszą spełniać wymogi normy PN-EN 1317.
  Oznacza to koniecznoś przejścia pozytywnych testów zderzeniowych i osiągnięcia co najmniej jednego z poziomów powstrzymywania przewidzianych dla barier tymczasowych, poziomu T1, T2 lub T3.
  Bariery tymczasowe  są urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego , przeznaczonymi do zastosowania tymczasowego np. w czasie robót drogowych, w miejscach gdzie najechanie pojazdu na krawędz jezdni lub obiektu zagraża bezpieczeństwu podczas prac, bezpieczeństwu użytkowników drogi, lub użytkowników terenów przyległych. W razie kolizji lub wypadku , dzięki sprężystości i elastyczności stali, energia uderzenia jest pochłaniana przez barierę  a pojazd stopniowo  hamowany i kierowany z powrotem na swój pas ruchu.
  Ważną cechą tymczasowych barier stalowych jest łatwość ich przestawiania i napraw, odkształcalność podczas zderzenia, korzystny poziom intensywności zderzenia , przy wysokich poziomach powstrzymywania.

  Zaletą barier  są niskie koszty ich stosowania i utrzymania. Wynika to z ich niwielkiej wagi, a co za tym idzie niskich kosztów transportu, szybkości ustawienia i przestawienia.
  Bassco oferuje Państwu pełną obsługę w zakresie wynajmu oraz montaz konstrukcji przez wyszkoloną ekipę.
  więcej
 • W latach 2014-2023 powstanie w Polsce 2,22 tys. kilometrów szybkich tras i obwodnic
  W latach 2014 - 2023 powstanie w Polsce 2 220 kilometrów szybkich tras i obwodnic - wynika z opracowanego przez resort infrastruktury projektu "Program Budowy Dróg Krajowych", który omawia "Puls Biznesu".

  Projekt obecnie jest w konsultacjach międzyresortowych, a pod koniec miesiąca trafi do uzgodnień społecznych. Przewiduje on prawie 160 mld zł na budowę i utrzymanie szybkich tras, które powstaną do 2023 r.

  Do programu włączono m.in. budowę odcinka A2 Warszawa-Mińsk Mazowiecki oraz S6 Słupsk-Gdańsk. Wydłużony też będzie odcinek S17 miedzy Warszawą a Lublinem. Zaplanowano również budowę S61 z Ostrowi Mazowieckiej do obwodnicy Augustowa. Najwięcej nowości jest na liście obwodnic.
  więcej
 • X Międzynarodowe Targi Infrastruktury 2014
  Spotkanie branży z szefem GDDKiA, konkurs i szkolenie dla operatorów koparek, Show After Fair, nowa formuła wystawy i debata przedstawicieli świata nauki i biznesu – to tylko niektóre z mocnych punktów jubileuszowej, XX edycji targów AUTOSTRADA–POLSKA która od 14 do 16 maja 2014 roku odbędzie się w Targach Kielce
  Targom AUTOSTRADA-POLSKA towarzyszą Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO-TIL, Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA, które uzupełniają i rozszerzają zakres branżowy tworząc kompleksowy przegląd oferty najważniejszych producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy.

  TRAFFIC-EXPO
  Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO-TIL towarzyszą nadzwyczaj szerokiej ofercie infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i wodnego. Podczas targów prezentować będziemy innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem. Na targach nie zabraknie również najnowszych technologii i osprzętu infrastrukturalnego czy ofert firm projektowych i wykonawczych.
  Kieleckie „święto drogownictwa” w 2013 roku
  Ostatnią edycję największych i najważniejszych w naszym kraju targów budownictwa drogowego odwiedziło blisko 15.000 zwiedzających. Przyjechali do Targów Kielce aby obejrzeć najnowszy sprzęt i rozwiązania technologiczne dla branży, które na wystawienniczych stoiskach prezentowało ponad 400 wystawców z 21 krajów całego świata. Ekspozycja zajęła ponad 13.000 metrów kwadratowych zarówno w halach, jak i na terenie zewnętrznym. Dużą jego część stanowił poligon do dynamicznych pokazów, na którym przez 4 dni trwania targów było niezwykle dynamicznie i głośno. Więcej na www.targikielce.pl
  więcej
 • Budma 2014

  Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, najważniejszym spotkaniu profesjonalistów branży budowlanej  w Europie Środkowo – Wschodniej, które odbędzie się w marcu, w dniach  11 - 14 .03.2014 roku.

  Nowości i bogata oferta produktów oraz usług Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA ponownie przedstawione zostaną najważniejszym uczestnikom rynku budowlanego: ARCHITEKTOM i BIUROM PROJEKTOWYM, FIRMOM HANDLOWYM, WYKONAWCZYM, GENERALNYM WYKONAWCOM i INWESTOROM.

  Nowego wymiaru nabrało hasło przewodnie przyszłorocznej edycji: Inspiracje, Budowa, Remont, podkreślając w szczególny sposób najważniejsze „etapy” tworzenia otaczającej nas architektury, ale także dążenia do podnoszenia standardów i wdrażania najnowszych technologii w budownictwie.

  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA oprócz kontynuacji projektów, które zdobyły uznanie zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających jak np. Forum Architektury, Dzień Dystrybutora czy Strefa Testów, to także powrót niezwykle istotnego „sektora łazienkowego”: tutaj planowany jest Salon Łazienek
  i Wellness AquaSan
  w zmodyfikowanym wydaniu. Nie zabraknie interesujących wydarzeń istotnie dopełniających ekspozycję targów: pokazów i zawodów najlepszych fachowców w swoich dziedzinach, konferencji, warsztatów i debat. Architektów i designerów wnętrz dodatkowo zainteresują z pewnością Międzynarodowe Targi Kominkowe KOMINKI, które będą stanowiły część składową przyszłorocznego bloku targów budownictwa. 

  W tym samym terminie odbędą się również Targi CBS –Centrum Budownictwa Sportowego oraz Targi Branży Szklarskiej – GLASS,  tworząc najbardziej kompleksową ofertę branży budowlanej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej i Wschodniej. Czytaj więcej na www.budma.pl


  więcej
 • Targi Infrastruktura 2013
   Od 22 do 24 października w Warszawie trwać będą Targi Budownictwa Drogowego.
  Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem są jedną z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tej tematyce. Stanowią płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w naszym kraju. To także wyjątkowe miejsce spotkań z przedstawicielami sektora publicznego - zarządcami dróg wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów.

  Istotną częścią targów jest cenny merytorycznie program imprez towarzyszących tworzony przy wsparciu kluczowych instytucji branżowych w tym przede wszystkim przy współpracy z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, Instytutem Badawczym Dróg i Mostów czy Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Drogownictwa. Warto w nich uczestniczyć bo dają możliwość zdobycia unikalnej wiedzy, doskonalenia kwalifikacji zawodowych i praktycznych umiejętności.

  więcej na www.infrastruktura.info
  więcej
 • Targi Greenpower i Expopower
   Od 14 maja trwają w Poznaniu Targi Greenpower i Expopower.
  Wielu zwiedzających może obejrzeć ciekawe propozycje wystawców i producentów z zakresu energetyki, elektrotechniki, oświetlenia oraz OZE. Wiele ciekawych pokazów , wykładów i szkoleń z zakresu fotowoltaiki dla wszystkich zainteresowanych tematem OZE.
  Wystawcy pokazali najnowsze osiągnięcia w tym propozycje " Inteligentne budynki" oraz " Czysta energia"


  więcej
 • ZMIENIAMY ŚWIAT NA LEPSZY

  Poprzez naszą działalność inwestujemy we wspólne istnienie człowieka i natury. Wierzymy, że indywidualne działania każdego z nas mają wpływ na otaczające nas środowisko. Wychodząc z tego założenia dostarczamy kompletne zestawy solarne skutecznie promując tym samym korzystanie z darmowej energii słonecznej, dostępnej przez kolejne 5 mln lat.

  Naszą misją jest poprawa jakości życia. Wypełniamy ją kierując się wartościami, które są najbliższe naszym Klientom:

  NOWOCZESNOŚĆ
  Nasze rozwiązania pozwalają na efektywne wykorzystanie przyszłościowego żródła energii – Słońca – do ogrzewania wody użytkowej.

  EKOLOGIA
  Chronimy środowisko ograniczając zużycie paliw kopalnych, gazu i prądu oraz redukując emisję dwutlenku węgla.

  NIEZALEŻNOŚĆ
  Zapewniamy ją dzięki dostarczaniu indywidualnego żródła ciepła oraz zabezpieczeniu przed wzrostem cen gazu i prądu.

  OSZCZĘDNOŚĆ
  Umożliwiamy obniżenie rachunków za prąd i gaz nawet o 70% rocznie. Zapewnia to zwrot inwestycji już po kilku latach.

  Instalacja kolektorow słonecznych


  więcej
 • Otwarto nowe drogi

  Koniec wąskich gardeł na trasie Warszawa-Białystok. Obwodnica Zambrowa otwarta.

  więcej
 • Propozycja współpracy
  Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy i wprowadzamy do naszej oferty:
  - KOLEKTORY SŁONECZNE PRÓŻNIOWO-RUROWE ORAZ PŁASKIE
  - POZYSKUJEMY DOFINANSOWANIE NA KOLEKTORY SŁONECZNE
  - GWARANTUJEMY MONTAŻ i SERWIS KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH
  MAPA NASŁONECZNIENIA W POLSCE
  więcej
 • Zapraszamy do współpracy

  Zapraszamy Wszystkich do współpracy.

  Prosimy o przesyłanie zapytań na adres biuro@bassco.pl 
  więcej

Nasze usługi

 • sprzedaż barier ochronnych
 • montaż barier ochronnych stalowych
 • wynajem barier tymczasowych MINIGUARD
 • produkty  BRD
 • kolektory słoneczne 
 • solary i pompy
 • zasobniki
 • dofinansowanie na kolektory
 • montaż kolektorów słonecznych
 • serwis kolektorów słonecznych
 • wieloletnia gwarancja
 • zgodność z normami

Usługi dodatkowe

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych własnych produktów, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. W miarę mozliwości logistycznych oferujemy montaż oferowanych przez nas stalowych barier ochronnych lub pomagamy w nawiązaniu współpracy z wyspecjalizowaną ekipą montażową.{cms_module module="CGCalendar" lang="pl_PL"}